• 1402/06/13
  • - تعداد بازدید: 203
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه
تسهیلات بانک ملی -شهریور ماه ۱۴۰۲
تسهیلات بانک ملی -شهریور ماه ۱۴۰۲

به استحضار می رساند طبق هماهنگی انجام شده با بانک ملی استان ، سهمیه وام بانکی جهت کارکنان دانشگاه تخصیص یافته است . لذا متقاضیان دریافت وام بانک ملی می توانند از تاریخ دوشنبه ۱۳ شهریور ماه ۱۴۰۲(ساعت ۱۲ ظهر) لغایت پایان روز شنبه ۲۵ شهریور ماه ۱۴۰۲ با در نظر گرفتن شرایط ذیل، نسبت به ثبت نام و اعلام درخواست خود اقدام نمایند .چنانچه تعداد متقاضیان دریافت وام از تعداد سهمیه تخصیص یافته بیشتر باشد ، سامانه بر مبنای نمونه گیری تصادفی (قرعه کشی) نسبت به انتخاب متقاضیان اقدام خواهد کرد.
قابل ذکر است اسامی مشمولین در پایان وقت اداری روز یک شنبه ۲۶ شهریور ماه در سامانه رفاهی قابل مشاهده خواهد بود (حالت وضعیت درسامانه به صورت تایید شده تغییر خواهد یافت.) پس از تعیین افراد منتخب، فهرست اسامی جهت ثبت به سرپرستی بانک ملی استان ارسال خواهد شد تا در سامانه تکلیفی بانک ملی بارگزاری شود. بعد از بارگزاری و دریافت پیامک، متقاضیان می بایست ضمن هماهنگی با رابط رفاهی واحد خود جهت تشکیل پرونده به شعبه مربوطه مراجعه نمایند.

بدیهی است کارکنانی که سال گذشته در بخش تسهیلات عادی سامانه ثبت نام نموده اند و وضعیت آنها به صورت درحال بررسی می باشد نیازی به ثبت نام مجدد ندارند و در قرعه کشی لحاظ خواهند شد.

شرایط تسهیلات مذکور به شرح ذیل می باشد:
۱- حداکثر تسهیلات مبلغ ۱،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال کارت اعتباری بدون مسدودی
۲- بازپرداخت اقساط ۴ ساله با سود ۲۳ درصد
۳- تعداد ضامن ها و افراد مشمول دریافت تسهیلات براساس رتبه اعتبار سنجی بانک مرکزی ( رتبه اعتبارسنجی a، b، c یک ضامن و رتبه d ، e دو ضامن )
۴- افراد مشمول دریافت وام در این ماه شامل: کارکنان رسمی ، پیمانی ، قراردادی ، شرکتی، پزشک خانواده روستایی
۵- سهمیه هر واحد بر اساس نسبت مجموع سهمیه تخصیص یافته توسط بانک به مجموع تعداد کارکنان رسمی ، پیمانی و قراردادی آن واحد تعیین شده است. سهمیه کارکنان شرکتی به صورت مجزا تخصیص یافته است.
۶- سهمیه معاونتها و حوزه ریاست دانشگاه با احتساب تعداد کارکنان مدیریت ها و اداره های تابعه محاسبه گردیده .
۷- کارکنانی که قبلا خود نسبت به دریافت کارت خرید کالا از کلیه بانک ها اقدام نموده اند امکان دریافت مجدد تسهیلات مذکور را نخواهند داشت. لذا تاکید می گردد این کارکنان نسبت به ثبت نام در سامانه اقدام ننمایند . بدیهی است چنانچه این افراد حتی نام شان در فهرست مشمولین نیز قرار گیرد شامل دریافت وام از بانک ملی نخواهند شد و امکان جایگزین کردن سایرین نیز وجود نخواهد داشت.
۸-انصراف از تسهیلات ثبت نامی جهت کارکنان انتخاب شده و نیز امکان جایگزین کردن از سوی واحد وجود نخواهد داشت و ثبت نام به منزله تقاضای فرد بر دریافت وام خواهد بود . لذا صرفا کارکنانی می بایست نسبت به ثبت نام اقدام کنند که صد در صد تمایل به دریافت وام دارند . چنانچه این شرط رعایت نشود سهمیه واحد از بین خواهد رفت و فرد تایید شده تا ۲ سال از دریافت وام محروم خواهد شد.

اداره رفاه کارکنان

  • گروه خبری : اطلاعیه ها
  • کد خبری : 88760
کلیدواژه

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید